fbpx

Over ons

Wij helpen bedrijven met opvallen!

Media Hologram is een nieuw reclame concept dat zich richt op het uniek in beeld brengen van uw bedrijf.

Met het nieuwe concept boren we graag een nieuwe manier van gezien worden aan. Met een creatief team proberen wij dan ook continu ons product te verbeteren.

Onderdeel van Media Mirror

Media Hologram is onderdeel van Media Mirror. Een unieke en innovatieve manier van reclame maken wat zich richt op het garanderen van zichtbaarheid.

Wilt u uzelf onderscheiden als bedrijf en de garantie hebben dat uw doelgroep de boodschap ontvangt? Bekijk dan ook eens de mogelijkheden die Media Mirror biedt.

Ons team

Simon Hanemaaijer

Director

076 889 39 01

simon@mediahologram.nl

Amy Hanemaaijer

Director

076 889 39 01

amy@mediahologram.nl

Jesse Visser

3D-Animator

076 889 39 01

jesse@mediahologram.nl

Dylan van der Pluym

Accountmanager

076 205 95 91
06 37 42 09 54

dylan@media-mirror.nl

Marcel de Aantrekker

Marketing / Communication

076 205 95 96
06 10 84 21 74

marcel@mediahologram.nl

Siebe Leendertse

3D-Animator

076 889 39 01

siebe@mediahologram.nl

Ian Broeren

3D-animator / Customer Support

076 205 95 96

studio@mediahologram.nl

Mike Vervoort

3D Animator

076 889 39 01

studio@mediahologram.nl

Jonathan Smith

Holographic Field Engineer

06 48 86 64 92

td@mediahologram.nl

Wilt u de hologram live zien? Neem dan contact met ons op

Wij gebruiken cookies om u de beste ervaring op onze website te bieden.